Groepslesrooster Amsterdam Wibautstraat

Bij SportCity kunt u bij alle clubs groepslessen volgen. In het hieronder getoonde rooster kunt u een club selecteren, tot 14 dagen vooruit het rooster bekijken en eventueel reserveringen maken.

Selecteer uw club

Filteren op

Groepslesrooster Amsterdam Wibautstraat

previous next
Woensdag21 november
  • FunXtion Move It Leontine
  • BodyPump Leontine
  • FunXtion Move it! Dylan
  • BodyShape Ralf
  • BodyCombat Sanne S
  • BodyBalance Ralf
  • Yin Yoga Anne L
  • BodyPump Sherida
  • BodyShape Georgina
  • BodyPump Yosha
  • RPM Kim
  • Pilates Georgina
  • SPRINT Kim
  • BodyCombat Yosha
  • FunXtion Move It Tim
  • Power Yoga Marlous
  • BodyPump Arjen
  • FunXtion Lose It Tim
  • Vinyasa Yoga Marlous
Donderdag22 november
  • GRIT Strength Manu
  • SPRINT Manu
  • FunXtion Move It Jet
  • BodyShape Georgina
  • BodyBalance Lea
  • TRX Daniel
  • BodyPump Sanne B
  • Vinyasa Yoga Susanna
  • Yin Yoga Susanna
  • BodyPump Rianne
  • GRIT Strength Rianne
  • BodyAttack Leontine
  • Pilates Ilse
  • FunXtion Move It Stijn
  • RPM Stach
  • BodyPump Leontine
  • BodyBalance Mirjam
  • *NEW* FunXtion 7Min Workout Remco
  • Zumba Susanne H
Vrijdag23 november
  • SPRINT Kim
  • Ashtanga Yoga Daria
  • Bootcamp Jet
  • TRX Dylan
  • BodyPump Yosha
  • RPM Stach
  • BodyBalance Lea
  • BodyCombat Yosha
  • BodyShape Lea
  • Power Yoga Marlous
  • BodyCombat Hamada
  • BodyBalance Ilse
  • BodyPump Hamada
  • FunXtion Move It Lloyd
  • Vinyasa Yoga Tina
  • TRX Lloyd
Zaterdag24 november
  • BodyPump Manu
  • BodyBalance Emma
  • RPM Jos
  • BodyCombat Manu
  • SPRINT Jos
  • Bootcamp Nana
  • BodyShape Marlous
  • FunXtion Move It Dylan
  • Pilates Manu
  • Zumba Susanne H
  • Power Yoga Marlous
  • TRX Dylan
  • BodyPump Tamara
Zondag25 november
  • BodyPump Tamara
  • BodyBalance Olga
  • RPM Sharill
  • BodyCombat Ilka
  • FunXtion Lose It Amber
  • RPM Sharill
  • BodyStep Rose
  • BodyShape Leontine
  • BodyAttack Leontine
  • GRIT Strength Leontine
Maandag26 november
  • GRIT Strength Manu
  • SPRINT Manu
  • Vinyasa Yoga Lorijne
  • FunXtion Move It .
  • BodyShape Georgina
  • Hatha Yoga Lorijne
  • GRIT Strength Maaike
  • Ashtanga Yoga Daria
  • Yin Yoga Anne L
  • BodyShape Georgina
  • BodyBalance Marja
  • BodyPump RenĂ©
  • SPRINT Manu
  • Power Yoga Marlous
  • BodyCombat Alexx
  • FunXtion Lose It Dylan
  • RPM Manu
  • Bootcamp Wouter
  • BodyAttack Arthur
  • Pilates Mars
  • FunXtion Move It Rawi
  • BodyPump Arthur
Dinsdag27 november
  • Hatha Yoga Asha
  • BodyPump Mars
  • FunXtion Lose It Marco
  • Yin Yoga Asha
  • BodyAttack Tamara
  • Pilates English Marylu
  • BodyBalance Jessa
  • BodyCombat Ilka
  • Bootcamp Jet
  • Pilates Ilse
  • RPM Sharill
  • BodyStep Sanne R
  • FunXtion Lose It .
  • RPM Sharill
  • BodyPump Mirjam
  • Yin Yoga Susanna
Woensdag28 november
  • FunXtion Move It .
  • BodyPump .
  • FunXtion Move it! Dylan
  • BodyShape Ralf
  • BodyCombat .
  • BodyBalance Ralf
  • Yin Yoga Anne L
  • BodyPump Sherida
  • BodyShape Georgina
  • BodyPump Yosha
  • RPM Kim
  • Pilates Georgina
  • SPRINT Kim
  • BodyCombat Yosha
  • FunXtion Move It Tim
  • Power Yoga Marlous
  • BodyPump Arjen
  • FunXtion Lose It Tim
  • Vinyasa Yoga Marlous
Donderdag29 november
  • GRIT Strength Manu
  • SPRINT Manu
  • FunXtion Move It Jet
  • BodyShape Georgina
  • BodyBalance Lea
  • TRX Daniel
  • BodyPump Sanne B
  • Vinyasa Yoga Susanna
  • Yin Yoga Susanna
  • BodyPump Rianne
  • GRIT Strength Rianne
  • BodyAttack Tamara
  • Pilates Ilse
  • FunXtion Move It Stijn
  • RPM Ralph
  • BodyPump Tamara
  • BodyBalance Mirjam
  • *NEW* FunXtion 7Min Workout Remco
  • Zumba Susanne H
Vrijdag30 november
  • SPRINT Kim
  • Ashtanga Yoga Daria
  • Bootcamp Jet
  • TRX Dylan
  • BodyPump Yosha
  • RPM .
  • BodyBalance Lea
  • BodyCombat Yosha
  • BodyShape Lea
  • Power Yoga Marlous
  • BodyCombat Tamara
  • BodyBalance Ilse
  • BodyPump Tamara
  • FunXtion Move It Lloyd
  • Vinyasa Yoga Froukje
  • TRX Lloyd
Zaterdag1 december
  • BodyPump Manu
  • BodyBalance Marja
  • RPM Jos
  • BodyCombat Manu
  • SPRINT Jos
  • Bootcamp Nana
  • BodyShape Marlous
  • FunXtion Move It Dylan
  • Pilates Manu
  • Zumba Susanne H
  • Power Yoga Marlous
  • TRX Dylan
  • BodyPump Mars
Zondag2 december
  • BodyPump Amber
  • BodyBalance Olga
  • RPM Sharill
  • BodyCombat Ilka
  • FunXtion Lose It Amber
  • RPM Sharill
  • BodyStep Rose
  • BodyShape Susanne H
  • BodyAttack Steven
  • GRIT Strength Maaike
Maandag3 december
  • GRIT Strength Manu
  • SPRINT Manu
  • Vinyasa Yoga Lorijne
  • FunXtion Move It .
  • BodyShape Georgina
  • Hatha Yoga Lorijne
  • GRIT Strength Maaike
  • Ashtanga Yoga Daria
  • Yin Yoga Anne L
  • BodyShape Jennifer
  • BodyBalance Marja
  • BodyPump Sanne S
  • SPRINT Manu
  • Power Yoga Marlous
  • BodyCombat Sanne S
  • FunXtion Lose It Dylan
  • RPM Manu
  • Bootcamp Wouter
  • BodyAttack Arthur
  • Pilates Mars
  • FunXtion Move It Rawi
  • BodyPump Arthur
Dinsdag4 december
  • Hatha Yoga Asha
  • BodyPump Gaby
  • FunXtion Lose It Marco
  • Yin Yoga Asha
  • BodyAttack Tamara
  • Pilates English Marylu
  • BodyBalance Jessa
  • BodyCombat Ilka
  • Bootcamp Jet
  • Pilates Ilse
  • RPM Sharill
  • BodyStep Sanne R
  • FunXtion Lose It .
  • RPM Sharill
  • BodyPump .
  • Yin Yoga Susanna