)
Laan van Limburg 2
4701BP Roosendaal
Direct naar
Op 3 oktober 2026 openen we een nieuwe club in het centrum van Roosendaal op de Laan van Limburg. Deze volledig nieuw ingerichte club met twee verdiepingen is binnenkort helemaal klaar voor je work-out. Begin bijvoorbeeld bij EGYM of in de functionele zone. Doe je graag mee met een groepsles? We hebben een uitgebreid aanbod aan groepslessen, van pilates tot boksen. Of leef je helemaal uit in onze ruime krachtzone. Ontspannen kan in de sauna of met een kop koffie in de lounge. Ook kinderoppas hebben we geregeld. We hopen je snel in de club te zien!
Lees meer
Sauna
Grote club
Lounge
Horeca
Kleedkamers met douches
Airconditioning
Kluisjes
Wi-Fi
Rolstoeltoegankelijk
Nieuwe apparatuur
Cardioapparatuur
Kracht apparatuur
EGYM
Stair Climber
Plate loaded apparatuur
Functionele zone
Fysiotherapie
SportCity kinderoppas
Zumba
Pilates
Yoga
Les Mills BodyPump
Small group training
Boksen
Fight groepslessen
)
)
1 / 6
)
Bij ons kun je trainen met EGYM, een nieuwe manier van trainen. Je hoeft niets in te stellen, scan gewoon je bandje en de toestellen stellen zich automatisch op je in, van weerstand tot zithoogte. Zo kun je op een veilige, persoonlijke en makkelijke manier trainen.
Met de slimme aparatuur berekent EGYM je BioAge, door te kijken naar hoe fit en gezond je lichaam écht is. EGYM is kosteloos en is inbegrepen in je lidmaatschap.