Groepslesrooster Leiden Vlietlijn

Bij SportCity kunt u bij alle clubs groepslessen volgen. In het hieronder getoonde rooster kunt u een club selecteren, tot 14 dagen vooruit het rooster bekijken en eventueel reserveringen maken.

Selecteer uw club

Filteren op

Groepslesrooster Leiden Vlietlijn

previous next
Zondag21 april
  • Yin Yoga Estella
  • Hot Yoga Anika
  • Hatha & Meditatie Zdenka
  • Fit2Row Nathalie
  • BBBB Wendy
  • Pilates Reinette
  • Cross Fitness Theo
  • Xcore Chris
  • SC Heartbeat Gerard
  • Ashtanga Yoga Anika
  • Pilates Reinette
  • BodyPump Lars
  • Cross Fitness advanced Theo
  • BRN Chris
  • Yin Yoga Nadine
Maandag22 april
  • Ashtanga Mysore Iris
  • BodyStep Vikki
  • Fit2Row Nathalie
  • Pilates Suzette
  • Yin Yoga Estella
  • Hot Yoga Marcela
  • BodyPump Caro & Joos
  • Mindfulness & Meditatie Lydia
  • Cross Fitness Emrah
  • BodyCombat Caro & Joos
  • Cross Fitness Emrah
  • Iyengar Yoga Sarah Jane
  • BodyCombat Josephine
  • SC Heartbeat Patrick
  • Cross Fitness Emrah
  • Bootcamp Fight Nienke
  • BBBB Danny
  • RPM Marco
  • Cross Fitness Emrah
  • Dancemix Danny
  • Bootcamp Fight Nienke
  • RPM Marco
  • BodyPump Nienke
  • Cross Fitness Danny
Dinsdag23 april
  • Ashtanga Mysore Iris
  • Dancemix/Zumba Jill
  • Hot Yoga Iris
  • BBB+ Jill
  • Yin Yoga Indra
  • Pilates Ingrid
  • Yin Yoga Indra
  • Train like a pro Yvonne
  • BodyPump Danny
  • Ashtanga Yoga Julia
  • BodyCombat Josephine
  • Cross Fitness Danny
  • Fit2Row Hans
  • BRN Chris
  • Vinyasa Yoga Tim
  • Cross Fitness Danny
  • RPM / Heartbeat Gerard
  • BBB+ Hans
  • Yin Yoga Tim
  • Xcore Borke
  • Hot Yoga Elise
Woensdag24 april
  • Spinning Karen
  • BBB+ Maaike
  • BBBB Marjan
  • Hardlopen Ed
  • FunXtion Move-It Enrique
  • Pilates Reinette
  • Energetische Yoga Annie
  • BodyShape Marjan
  • Yin Yoga Layka
  • Fit & Vitaal Marjan
  • Iyengar Yoga Annie
  • Yin Yang Estella
  • BodyStep Vikki
  • Cross Fitness Enrique
  • Yin Yoga Estella
  • Ashtanga Yoga Caroline
  • BodyCombat Lisa
  • SC Heartbeat Patrick
  • Cross Fitness Max
  • Bootcamp Fight Enrique
  • BodyPump Lisa
  • Hot Yoga Elise
  • Pilates Reinette
  • RPM Josephine
Donderdag25 april
  • Ashtanga Mysore Iris
  • BodyPump Nienke
  • Hot Yoga Zdenka
  • Pilates Estella
  • Yin Yoga Estella
  • Train like a pro Yvonne
  • Funxtion Move-It Rebecca
  • Yin Yang Indra
  • Ashtanga Yoga Caroline
  • Cross Fitness Emrah
  • Xcore Josephine
  • BodyPump Carolien
  • Body Balance Marike
  • RPM Marco
  • Cross Fitness Emrah
  • BRN Josephine
  • Zumba Carmen
  • Hatha & Meditatie Zdenka
  • Pilates Chantal
  • SC Heartbeat Marco
Vrijdag26 april
  • Ashtanga Mysore Iris
  • Fit2Row Mon&Cel
  • RPM Josephine
  • BBB+ Borke
  • Circuit Fitness Enrique
  • Yin Yoga Estella
  • Iyengar Yoga Annie
  • BodyStretch Estella
  • Pilates Annie
  • Ashtanga Yoga Marcela
  • Iyengar Yoga Annie
  • BodyPump Rob
  • Hot Yoga Elise
  • Yin Yoga Marijke
Zaterdag27 april
  • Hardlopen Tim
  • Circuit Fitness Enrique
  • RPM Arne
  • BodyPump Nienke
  • BodyCombat Nienke
  • Cross Fitness Enrique
Zondag28 april
  • Yin Yoga Layka
  • Hot Yoga Reinier
  • Hatha & Meditatie Ayse
  • Fit2Row Nathalie
  • BBBB Wendy
  • Pilates Reinette
  • Cross Fitness Theo
  • Xcore Josephine
  • SC Heartbeat Gerard
  • Ashtanga Yoga Reinier
  • Pilates Reinette
  • BodyPump Lars
  • Cross Fitness advanced Theo
  • BRN Josephine
  • Yin Yoga Marijke
Maandag29 april
  • Ashtanga Mysore Reinier
  • Fit2Row Kirsten
  • BBB+ Marjan
  • FunXtion Move-It Rebecca
  • Yin Yoga Layka
  • Fit & Vitaal Marjan
  • Pilates Suzette
  • Hatha Kirsten
  • Iyengar Yoga Sumati
  • Yoga Nidra Maria
  • Ashtanga Yoga Marcela
  • BodyCombat Josephine
  • SC Heartbeat Patrick
  • Cross Fitness Emrah
  • Yin Yoga Maria
  • Bootcamp Fight Nienke
  • BBBB Daphne
  • Iyengar Yoga Sarah Jane
  • RPM Marco
  • Cross Fitness Emrah
  • Dancemix Daphne
  • Bootcamp Fight Nienke
  • RPM Marco
  • Hot Yoga Elise
  • Pilates Chantal
  • BodyPump Nienke
  • Cross Fitness Enrique
Dinsdag30 april
  • Ashtanga Mysore Reinier
  • Dancemix/Zumba Cristina
  • Hot Yoga Reinier
  • BBB+ Cristina
  • Yin Yoga Layka
  • Pilates Ingrid
  • Yin Yoga Layka
  • Train like a pro Yvonne
  • BodyPump Josephine
  • Ashtanga Yoga Julia
  • BodyCombat Josephine
  • Cross Fitness Enrique
  • Fit2Row Hans
  • RPM Arne
  • BRN Chris
  • Vinyasa Yoga Tim
  • Cross Fitness Enrique
  • SC Heartbeat Gerard
  • BBB+ Hans
  • Yin Yoga Tim
  • Xcore Borke
  • Hot Yoga Elise
Woensdag1 mei
  • Spinning Karen
  • BBB+ Maaike
  • BBBB Marjan
  • Hardlopen Ed
  • FunXtion Move-It Enrique
  • Pilates Reinette
  • Energetische Yoga Annie
  • BodyShape Marjan
  • Yin Yoga Layka
  • Fit & Vitaal Marjan
  • Iyengar Yoga Sarah Jane
  • Yin Yang Estella
  • BodyStep Vikki
  • Cross Fitness Enrique
  • Yin Yoga Estella
  • Ashtanga Yoga Reinier
  • BodyCombat Lisa
  • Cross Fitness Max
  • Bootcamp Fight Enrique
  • BodyPump Lisa
  • Hot Yoga Elise
  • Pilates Reinette
  • RPM Josephine
Donderdag2 mei
  • Ashtanga Mysore Iris
  • BodyPump Nienke
  • Hot Yoga Zdenka
  • Pilates Estella
  • Yin Yoga Estella
  • Train like a pro Yvonne
  • Funxtion Move-It Rebecca
  • Yin Yang Indra
  • Ashtanga Yoga Reinier
  • Cross Fitness Emrah
  • Xcore Josephine
  • BodyPump Carolien
  • Body Balance Marike
  • RPM Marco
  • Cross Fitness Emrah
  • BRN Josephine
  • Zumba Carmen
  • Hatha & Meditatie Zdenka
  • Pilates Chantal
Vrijdag3 mei
  • Ashtanga Mysore Reinier
  • Fit2Row Nathalie
  • RPM Josephine
  • BBB+ Borke
  • Circuit Fitness Enrique
  • Yin Yoga Estella
  • Iyengar Yoga Annie
  • BodyStretch Estella
  • Pilates Annie
  • Ashtanga Yoga Reinier
  • Iyengar Yoga Sumati
  • BodyPump Rob
  • Hot Yoga Reinier
  • Yin Yoga Marijke
Zaterdag4 mei
  • Yin Yoga Estella
  • Ashtanga Yoga Elise
  • Hardlopen Tim
  • Hot Yoga Estella
  • Circuit Fitness Enrique
  • RPM Arne
  • BodyPump Nienke
  • VinYasa Yoga Layka
  • BodyCombat Nienke
  • Cross Fitness Enrique
  • Yin Yoga Layka
  • Hatha Kirsten